PR100250
- Артикул производителя:
- PR100250
- Производитель/Бренд:
- Kunbus GmbH
- Краткое описание:
- REVPI AIO
- Производитель :
- Kunbus GmbH
- Категория товара :
- Signal Conditioners and Isolators
- Features :
- Input Range (Additional) :
- -200°C ~ 850°C
- Input Range (Current, Voltage) :
- ±25mA, ±10V
- Input Type :
- Current, Voltage, Temperature
- Isolation :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 55°C
- Output Range :
- 0 ~ 24mA, ±11V
- Output Type :
- Current, Voltage
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Spring Terminal
- Type :
- Signal Conditioner
- Voltage - Supply :
- 12 ~ 24VDC