PGR-6100-120
- Артикул производителя:
- PGR-6100-120
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- MOTOR GROUND FAULT & INSUL RELAY
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Protection Relays & Systems
- Delay Time :
- 0.05 ~ 1s
- Features :
- Harmonic Filtering, Manual Reset, Test Button
- Function :
- Ground Fault
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Trip Range :
- 10mA ~ 3A
- Voltage - Supply :
- 120VAC