A0A0N40-100-272-445N
- Артикул производителя:
- A0A0N40-100-272-445N
- Производитель/Бренд:
- Bansbach easylift
- Краткое описание:
- STAINLESS STEEL GAS SPRING
- Производитель :
- Bansbach easylift
- Категория товара :
- Pneumatics, Hydraulics - Shock Absorbers, Dampers
- Actuation Force :
- 100.04lbf (445.0N)
- Cushioning :
- Features :
- 316L Stainless Steel Rod and Cylinder
- Impact Capacity per Cycle :
- Impact Velocity :
- Length - Extended :
- 10.709" (272.00mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Operation :
- Product Status :
- Active
- Reset Force :
- Reset Time :
- Stroke Length :
- 3.937" (100.00mm)