DGST-16-50-E1A
- Артикул производителя:
- DGST-16-50-E1A
- Производитель/Бренд:
- Festo Corporation
- Краткое описание:
- MINI SLIDE
- Производитель :
- Festo Corporation
- Категория товара :
- Pneumatics, Hydraulics - Actuators/Cylinders
- Connection Method :
- M5
- Construction :
- Guided Cylinder
- Features :
- Operating Pressure :
- 14.5 ~ 116 PSI (1 ~ 8 bar)
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 60°C
- Operation :
- Double Acting
- Product Status :
- Active
- Shaft Detail :
- Stroke Length :
- 1.969" (50.00mm)