DFM-25-100-P-A-GF
- Артикул производителя:
- DFM-25-100-P-A-GF
- Производитель/Бренд:
- Festo Corporation
- Краткое описание:
- GUIDED DRIVE
- Производитель :
- Festo Corporation
- Категория товара :
- Pneumatics, Hydraulics - Actuators/Cylinders
- Connection Method :
- G1/8
- Construction :
- Guided Cylinder
- Features :
- Operating Pressure :
- 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Operation :
- Double Acting
- Product Status :
- Active
- Shaft Detail :
- Stroke Length :
- 3.937" (100.00mm)