DFM-12-10-P-A-GF
- Артикул производителя:
- DFM-12-10-P-A-GF
- Производитель/Бренд:
- Festo Corporation
- Краткое описание:
- GUIDED DRIVE
- Производитель :
- Festo Corporation
- Категория товара :
- Pneumatics, Hydraulics - Actuators/Cylinders
- Connection Method :
- M5
- Construction :
- Guided Cylinder
- Features :
- Operating Pressure :
- 29 ~ 145 PSI (2 ~ 10 bar)
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 80°C
- Operation :
- Double Acting
- Product Status :
- Active
- Shaft Detail :
- Stroke Length :
- 0.394" (10.00mm)