M4NN-AV-11
- Артикул производителя:
- M4NN-AV-11
- Производитель/Бренд:
- Autonics
- Краткое описание:
- AC VOLT 5-24VDC NPN OPEN COLLECT
- Производитель :
- Autonics
- Категория товара :
- Panel Meters
- Display Characters - Height :
- 0.433" (11.00mm)
- Display Type :
- LED - Red Characters
- Features :
- Ingress Protection :
- Measuring Range :
- 1 ~ 600VAC
- Measuring Type :
- Voltage
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Characters Per Row :
- 4
- Output Type :
- Solid State
- Panel Cutout Dimensions :
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- Voltmeter
- Voltage - Supply :
- 5 ~ 24VDC