FL-BDPSF-4-20MA
- Артикул производителя:
- FL-BDPSF-4-20MA
- Производитель/Бренд:
- Texmate
- Краткое описание:
- " 4-20mA Process Bargraph Contro
- Производитель :
- Texmate
- Категория товара :
- Panel Meters
- Display Characters - Height :
- 0.310" (7.87mm)
- Display Type :
- LED - Red Characters, LED - Red Bar Graph
- Features :
- Ingress Protection :
- Measuring Range :
- 4 ~ 20mA
- Measuring Type :
- Process
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Characters Per Row :
- 4
- Output Type :
- Analog, Relay (2)
- Panel Cutout Dimensions :
- Rectangular - 144.53mm x 36.07mm
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Type :
- Process Meter
- Voltage - Supply :
- 85 ~ 265VAC, 95 ~ 300VDC