DMR20-4/20B-R-C
- Артикул производителя:
- DMR20-4/20B-R-C
- Производитель/Бренд:
- Murata Power Solutions Inc.
- Краткое описание:
- PROCESS METER 4-20MA LED PNL MT
- Производитель :
- Murata Power Solutions Inc.
- Категория товара :
- Panel Meters
- Display Characters - Height :
- 0.299" (7.60mm)
- Display Type :
- LED - Red Characters
- Features :
- Ingress Protection :
- IP67 - Dust Tight, Waterproof
- Measuring Range :
- 4 ~ 20mA
- Measuring Type :
- Process
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Characters Per Row :
- 3.5
- Output Type :
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 30.73mm Dia