CR4395-EL-24D-330-B-CD-ELR-R
- Артикул производителя:
- CR4395-EL-24D-330-B-CD-ELR-R
- Краткое описание:
- RELAY CUR SENS 24VDC CHAS MT
- Contact Rating @ Voltage :
- 20A @ 240VAC
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Trip Range :
- 3 ~ 30A DC
- Voltage - Supply :
- 24VDC