V4IM100AL20 24-240V AC/DC
- Артикул производителя:
- V4IM100AL20 24-240V AC/DC
- Производитель/Бренд:
- TELE Controls Inc
- Краткое описание:
- CURRENT LOAD SENSOR AND CT
- Производитель :
- TELE Controls Inc
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 8A @ 250VAC/24VDC
- Delay Time :
- No Delay
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 0 ~ 100A AC/DC