E3IM10AL20 230V AC
- Артикул производителя:
- E3IM10AL20 230V AC
- Производитель/Бренд:
- TELE Controls Inc
- Краткое описание:
- CURRENT MONITOR, DPDT, 10A
- Производитель :
- TELE Controls Inc
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 250VAC
- Delay Time :
- 0.1 Sec ~ 10 Sec
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 100 ~ 10A AC/DC
- Trip Status :
- Type :
- Current Sensing AC/DC
- Voltage - Supply :
- 230VAC