E3YM230VS20
- Артикул производителя:
- E3YM230VS20
- Производитель/Бренд:
- TELE Controls Inc
- Краткое описание:
- VOLT MONITOR 3-PH
- Производитель :
- TELE Controls Inc
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 250VAC
- Delay Time :
- 0 ~ 30 Sec
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 161 ~ 299VAC
- Trip Status :
- Energized High
- Type :
- Phase Loss, Phase Sequence, Voltage Sensing AC
- Voltage - Supply :
- 132 ~ 230VAC