E1UM230V01
- Артикул производителя:
- E1UM230V01
- Производитель/Бренд:
- TELE Controls Inc
- Краткое описание:
- 24V POWER SUPPLY MONITOR
- Производитель :
- TELE Controls Inc
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 250VAC
- Delay Time :
- No Delay
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 18 ~ 276V AC/DC
- Trip Status :
- Energized High
- Type :
- Voltage Sensing AC/DC
- Voltage - Supply :
- 230VAC, 24V AC/DC