SDV-FH6T AC100/110V
- Артикул производителя:
- SDV-FH6T AC100/110V
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- VOLTAGE SENSOR RELAY SHUNT
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 220VAC
- Delay Time :
- No Delay
- Mounting Type :
- Socketable
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 10 ~ 300V AC/DC
- Trip Status :
- Type :
- Voltage Sensing AC/DC
- Voltage - Supply :
- 100 ~ 110VAC