CR4395-EL-120-101-B-CD-ELR-I
- Артикул производителя:
- CR4395-EL-120-101-B-CD-ELR-I
- Краткое описание:
- RELAY AC CUR SENS 120VAC CHAS MT
- Contact Rating @ Voltage :
- 20A @ 240VAC
- Trip Range :
- 10 ~ 100A AC
- Trip Status :
- Energized Low
- Voltage - Supply :
- 120VAC