CR4395-LL-120-330-A-CD-ELR-I
- Артикул производителя:
- CR4395-LL-120-330-A-CD-ELR-I
- Краткое описание:
- RELAY AC CUR SENS 120VAC CHAS MT
- Contact Rating @ Voltage :
- 20A @ 240VAC
- Delay Time :
- 0.5 Sec ~ 6 Sec
- Trip Range :
- 3.0 ~ 30A AC
- Trip Status :
- Latch Low
- Voltage - Supply :
- 120VAC