TCF2D250
- Артикул производителя:
- TCF2D250
- Производитель/Бренд:
- Macromatic Industrial Controls
- Краткое описание:
- TEMP/SEAL LEAK RELAY
- Производитель :
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A), SPDT (1 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 7A @ 240VAC/28VDC
- Delay Time :
- Fixed, 1 Sec
- Mounting Type :
- Socketable
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 1 ~ 250kOhm
- Trip Status :
- Type :
- Temperature Monitoring, Seal Leakage
- Voltage - Supply :
- 120VAC