SFP120C100
- Артикул производителя:
- SFP120C100
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 240VAC/28VDC
- Trip Range :
- 4.7 ~ 100kOhm
- Voltage - Supply :
- 120VAC