SFP120A100
- Артикул производителя:
- SFP120A100
- Производитель/Бренд:
- Macromatic Industrial Controls
- Краткое описание:
- PUMP SEAL FAILURE RELAY
- Производитель :
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 10A @ 240VAC/28VDC
- Delay Time :
- Fixed, 1 Sec
- Mounting Type :
- Socketable
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 4.7 ~ 100kOhm
- Trip Status :
- Type :
- Seal Leakage
- Voltage - Supply :
- 120VAC