SFP120A250
- Артикул производителя:
- SFP120A250
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 10A @ 240VAC/28VDC
- Trip Range :
- 1 ~ 250kOhm
- Voltage - Supply :
- 120VAC