231-INSIDER-P
- Артикул производителя:
- 231-INSIDER-P
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- 1-PHASE PUMPSAVERPLUS/230V/ FO
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Rating @ Voltage :
- 17A @ 240VAC
- Delay Time :
- Fixed, 4 Sec, 5 Sec
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 190 ~ 265V AC
- Trip Status :
- Energized High/Low
- Type :
- Voltage Sensing AC
- Voltage - Supply :
- 230VAC