RM35BA10
- Артикул производителя:
- RM35BA10
- Производитель/Бренд:
- Schneider Electric
- Краткое описание:
- HARMONY, MODULAR 3-PHASE AND 1-P
- Производитель :
- Schneider Electric
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 5A @ 250VAC/250VDC
- Delay Time :
- Fixed, 0.3 Sec; 0.1 Sec ~ 60 Sec
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 1 ~ 10A AC
- Trip Status :
- Energized High/Low
- Type :
- Phase Sequence
- Voltage - Supply :
- 208 ~ 480VAC