R67-11A10-120
- Артикул производителя:
- R67-11A10-120
- Производитель/Бренд:
- NTE Electronics, Inc
- Краткое описание:
- RELAY-VLTG MONITOR 120VAC
- Производитель :
- NTE Electronics, Inc
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- DPDT (2 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 10A @ 240VAC/30VDC
- Delay Time :
- No Delay
- Mounting Type :
- Socketable
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- Trip Status :
- Energized High/Low
- Type :
- Voltage Sensing AC/DC
- Voltage - Supply :
- 120VAC