CR5395-EH-24D-110-X-CD-ELR-I
- Артикул производителя:
- CR5395-EH-24D-110-X-CD-ELR-I
- Производитель/Бренд:
- CR Magnetics Inc.
- Краткое описание:
- RELAY DC CUR SENS 24VDC CHAS MT
- Производитель :
- CR Magnetics Inc.
- Категория товара :
- Monitor - Relay Output
- Circuit :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Rating @ Voltage :
- 20A @ 240VAC
- Delay Time :
- No Delay
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Output Type :
- Relay
- Product Status :
- Active
- Trip Range :
- 1.0 ~ 10A DC
- Trip Status :
- Energized High
- Type :
- Current Sensing DC
- Voltage - Supply :
- 24VDC