FLV-DR12030W
- Артикул производителя:
- FLV-DR12030W
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- DIRECT RING WHITE 120MM 11.9W
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- White
- Height :
- 1.024" (26.00mm)
- Inner Diameter :
- 2.362" (60.00mm) Dia
- Length :
- Length - Emitting Surface :
- Outer Diameter :
- 4.724" (120.00mm) Dia
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- 4.409" (112.00mm) Dia
- Power Dissipation (Max) :
- 11.9 W