FLV-DB10181W
- Артикул производителя:
- FLV-DB10181W
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- BACKLIGHT WHITE 81MMX101MM 8.1W
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- White
- Height :
- 0.669" (17.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 3.189" (81.00mm)
- Length - Emitting Surface :
- 2.874" (73.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- 8.1 W
- Product Status :
- Active
- Type :
- Backlight
- Width :
- 3.976" (101.00mm)
- Width - Emitting Surface :
- 2.874" (73.00mm)