LEDWB300X150PW2-XQ
- Артикул производителя:
- LEDWB300X150PW2-XQ
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- VISION LIGHT - 300X150MM BACKLIG
- Производитель :
- Категория товара :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- White
- Height :
- 1.002" (25.45mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 7.091" (180.11mm)
- Length - Emitting Surface :
- 5.906" (150.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Backlight
- Width :
- 14.037" (356.54mm)
- Width - Emitting Surface :
- 11.811" (300.00mm)