LEDRLB290XW6-XQ
- Артикул производителя:
- LEDRLB290XW6-XQ
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- VISION LIGHT-LINEAR BACK LIGHT 2
- Производитель :
- Категория товара :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Red
- Height :
- 1.283" (32.60mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 12.461" (316.50mm)
- Length - Emitting Surface :
- 11.417" (290.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Bar
- Width :
- 2.339" (59.40mm)
- Width - Emitting Surface :
- 1.378" (35.00mm)