LEDUV395R70XD5-PQ
- Артикул производителя:
- LEDUV395R70XD5-PQ
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- VISION LIGHT: 70 MM RING WITH PO
- Производитель :
- Категория товара :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Ultraviolet (UV)
- Height :
- 1.150" (29.21mm)
- Inner Diameter :
- 1.510" (38.35mm) Dia
- Length :
- 3.000" (76.20mm)
- Length - Emitting Surface :
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Square
- Width :
- 3.000" (76.20mm)