LEDRB85X220M
- Артикул производителя:
- LEDRB85X220M
- Производитель/Бренд:
- Banner Engineering Corporation
- Краткое описание:
- PRESENCEPLUS 85 X 220 MM BACKLIG
- Производитель :
- Категория товара :
- Machine Vision - Lighting
- Color :
- Red
- Height :
- 0.984" (25.00mm)
- Inner Diameter :
- Length :
- 10.858" (275.80mm)
- Length - Emitting Surface :
- 8.661" (220.00mm)
- Outer Diameter :
- Outer Diameter - Emitting Surface :
- Power Dissipation (Max) :
- Product Status :
- Active
- Type :
- Backlight
- Width :
- 4.260" (108.20mm)
- Width - Emitting Surface :
- 3.346" (85.00mm)