MS4800S-14-1320-30X-30R
Артикул производителя:
MS4800S-14-1320-30X-30R
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Beam Pitch :
10mm
Detection Capability :
14mm
Features :
Blanking
Number of Beams :
132
Operating Range :
0.3m ~ 7.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
1320mm
Voltage - Supply :
24VDC