MS4800S-30-1240-30X-15R
Артикул производителя:
MS4800S-30-1240-30X-15R
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
62
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protective Height :
1240mm
Voltage - Supply :
24VDC