F3SJ-A0710P20
- Артикул производителя:
- F3SJ-A0710P20
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
- Beam Pitch :
- 15mm
- Detection Capability :
- 20mm
- Number of Beams :
- 47
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Product Status :
- Obsolete
- Protection :
- Finger/Hand
- Protective Height :
- 710mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC