MS4800B-30-0600-15X-15R
Артикул производителя:
MS4800B-30-0600-15X-15R
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
30
Operating Range :
0.3m ~ 20.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
600mm