MSF4800S-30-1200-15X-15R
Артикул производителя:
MSF4800S-30-1200-15X-15R
Производитель/Бренд:
Omron Automation and Safety
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Производитель :
Omron Automation and Safety
Категория товара :
Machine Safety - Light Curtains
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
30mm
Features :
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Number of Beams :
60
Operating Range :
0.3m ~ 20.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Obsolete
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
1200mm