MS4800S-40-0600-15X-15R
Артикул производителя:
MS4800S-40-0600-15X-15R
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Beam Pitch :
30mm
Detection Capability :
40mm
Features :
Blanking
Number of Beams :
20
Operating Range :
0.3m ~ 20.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
600mm
Voltage - Supply :
24VDC