MS4800S-30-0800-10X-10R-RM2A
Артикул производителя:
MS4800S-30-0800-10X-10R-RM2A
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
30mm
Features :
Blanking
Number of Beams :
40
Operating Range :
0.3m ~ 20.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Hand/Arm
Protective Height :
800mm
Voltage - Supply :
24VDC