MS4800S-30-1200-10X-10R-RM2A
Артикул производителя:
MS4800S-30-1200-10X-10R-RM2A
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
60
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protective Height :
1200mm
Voltage - Supply :
24VDC