MS4800B-20-0880-10X-10R-P
Артикул производителя:
MS4800B-20-0880-10X-10R-P
Производитель/Бренд:
Omron Automation and Safety
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
Производитель :
Omron Automation and Safety
Категория товара :
Machine Safety - Light Curtains
Beam Pitch :
10mm
Detection Capability :
20mm
Features :
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Number of Beams :
88
Operating Range :
0.3m ~ 20.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Obsolete
Protection :
Finger/Hand
Protective Height :
880mm