MS4800S-40-1200-10X-10R
Артикул производителя:
MS4800S-40-1200-10X-10R
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Beam Pitch :
30mm
Detection Capability :
40mm
Number of Beams :
40
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Arm/Foot
Protective Height :
1200mm
Voltage - Supply :
24VDC