MS4800S-30-1480-10X-10R
Артикул производителя:
MS4800S-30-1480-10X-10R
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Beam Pitch :
20mm
Detection Capability :
30mm
Number of Beams :
74
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protective Height :
1480mm
Voltage - Supply :
24VDC