MS4800S-20-0920-10X-10R
- Артикул производителя:
- MS4800S-20-0920-10X-10R
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Machine Safety - Light Curtains
- Beam Pitch :
- 10mm
- Detection Capability :
- 20mm
- Features :
- Blanking
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Number of Beams :
- 92
- Operating Range :
- 0.3m ~ 20.0m
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Product Status :
- Obsolete
- Protection :
- Finger/Hand
- Protective Height :
- 920mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC