MS4800S-14-1640-10X-10R
Артикул производителя:
MS4800S-14-1640-10X-10R
Производитель/Бренд:
Omron Automation and Safety
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Производитель :
Omron Automation and Safety
Категория товара :
Machine Safety - Light Curtains
Beam Pitch :
10mm
Detection Capability :
14mm
Features :
Blanking
Ingress Protection :
IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Number of Beams :
164
Operating Range :
0.3m ~ 7.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Obsolete
Protection :
Finger
Protective Height :
1640mm
Voltage - Supply :
24VDC