MS4800B-14-1200-10X-10R
Артикул производителя:
MS4800B-14-1200-10X-10R
Краткое описание:
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Beam Pitch :
10mm
Detection Capability :
14mm
Number of Beams :
120
Operating Range :
0.3m ~ 7.0m
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
1200mm