F3SJ-A2370P30
- Артикул производителя:
- F3SJ-A2370P30
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
- Beam Pitch :
- 25mm
- Detection Capability :
- 30mm
- Number of Beams :
- 95
- Operating Range :
- 0.2m ~ 7.0m
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Product Status :
- Active
- Protection :
- Hand/Arm
- Protective Height :
- 2370mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC