F3SJ-A0940P25-TS
- Артикул производителя:
- F3SJ-A0940P25-TS
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN HAND 25MM
- Beam Pitch :
- 20mm
- Detection Capability :
- 25mm
- Number of Beams :
- 47
- Operating Range :
- 0.2m ~ 9.0m
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Protection :
- Hand
- Protective Height :
- 940mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC