F3SJ-A0620P55
- Артикул производителя:
- F3SJ-A0620P55
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN LEG/BODY 55MM
- Beam Pitch :
- 50mm
- Detection Capability :
- 55mm
- Number of Beams :
- 13
- Operating Range :
- 0.2m ~ 9.0m
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Protection :
- Leg/Body
- Protective Height :
- 620mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC