F3SJ-A0370P55
- Артикул производителя:
- F3SJ-A0370P55
- Производитель/Бренд:
- Omron Automation and Safety
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN LEG/BODY 55MM
- Производитель :
- Omron Automation and Safety
- Категория товара :
- Machine Safety - Light Curtains
- Beam Pitch :
- 50mm
- Detection Capability :
- 55mm
- Features :
- Blanking, Muting Function
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Number of Beams :
- 8
- Operating Range :
- 0.2m ~ 9.0m
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 55°C
- Product Status :
- Active
- Protection :
- Leg/Body
- Protective Height :
- 370mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC