F3SG-4SRA0760-25-F
- Артикул производителя:
- F3SG-4SRA0760-25-F
- Краткое описание:
- LIGHT CURTAIN HAND 25MM
- Beam Pitch :
- 20mm
- Detection Capability :
- 25mm
- Ingress Protection :
- IP65/IP67/IP67G - Dust Tight, Oil Resistant, Water Resistant, Waterproof
- Number of Beams :
- 38
- Operating Range :
- 0.3m ~ 20.0m
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 55°C
- Protection :
- Hand
- Protective Height :
- 760mm
- Voltage - Supply :
- 24VDC